Međunarodno sportsko natjecanje Murska Sobota

U srijedu, 21. lipnja 2023. godine Društva paraplegikov Prekmurja in Prlekije organiziralo je međunarodno sportsko natjecanje u Mursko Suboti. Pozivu na sportsko natjecanje odazvali su se naši članovi.
Sudionici su mogli sudjelovati u sportskim disciplinama pikado, viseća kuglana, luk i strijela, bacanje valjka za tijesto tj. „mlinčeka“.

Članica Ljuba Vurušić osvojila je drugo mjesto u streljaštvu i prvo mjesto u pikadu, natjecateljica i naša članica Jadranka Oreški osvojila je prvo mjesto u disciplini kuglanje. U muškoj konkurenciji Vladimir Oreški osvojio je treće mjesto u pikadu. Ovim putem čestitamo našim članovima na osvojenim nagradama.
Nakon sportskog natjecanja, sudionici su nastavili ugodno druženje. Ovakva vrsta susreta osobe s tjelesnim invaliditetom potiče na redovnu tjelesnu aktivnost. Osim što se aktiviraju u sportu, stječu nova prijateljstva te imaju priliku razmijeniti međusobna iskustva.

Like, share ili se pretplati na Newsletter.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)