HODOČAŠĆE U MEĐUGORJE 2022.

Poštovane članice i članovi,

obavještavamo vas da u mjesecu srpnju organiziramo trodnevni izlet u MEĐUGORJE nakon pauze od dvije godine. Termin izleta je od 15. do 17. srpnja. Trošak boravka za iznosi 450,00 kuna, za naše članove, a i za ostale osobe koji nam se žele pridružiti koje nisu naši članovi. Za članove i pratnju, trošak puta financira Društvo, dok je cijena puta po osobi za ostale, koji nisu članovi, 350,00 kn.

DANI OTVORENIH VRATA UDRUGA 2022.

Društvo osoba s tjelesnim invaliditetom Međimurske županije uključilo se u manifestaciju Dani otvorenih vrata udruga i to dana 3.6.2022. Ovog puta Dani otvorenih vrata Društva održani su u Podturnu gdje se gradi Centar DOSTI, vrijedan 17 milijuna kuna s ciljem da se javnost pobliže upozna sa samim projektom Centar DOSTI kao i svim drugim aktivnostima Udruge.

Provedene radionice za roditelje u sklopu programa „Ponudimo više IV“

U sklopu provedbe treće godine projekta „Ponudimo više IV“ financiranog od strane Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike kroz prosinac održane su tri radionice za roditelje. Radionice je provodila psihologica Josipa Blažeka.

Završno Božićno druženje – Izletište Goričanec

Nakon održanih radionica u sklopu projekta kuhar Danijel Naranđa pozvao je sudionike radionica na
Božićni ručak, koji se održao na Izletištu Goričanec. Dana 21. prosinca 2022. godine, korisnici
poludnevnog boravka, članovi Društva osoba s tjelesnim invaliditetom Međimurske županije uz pratnju djelatnika odazvali su se pozivu.
Želimo zahvaliti kuharu Danijelu Naranđi na pozivu i organizaciji, a djelatnicima Izletišta Goričanec na ugodnoj dobrodošlici i gostoprimstvu.

OBAVIJEST

Poštovane članice i članovi. Ovim putem obavještavamo Vas o odlukama donesenim na sjednici upravnog odbora Društva održanoj 13.12.2022.:
-ODLUKA O VISINI ČLANARINE ZA 2023. GODINU
-ODLUKA O SUFINANCIRANJU PRIJEVOZA ČLANOVA DOSTI MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
-ODLUKA O KORIŠTENJU GRADSKIH BAZENA MARIJA RUŽIĆ ČAKOVEC

Održana Redovna godišnja Skupština Društva osoba s tjelesnim invaliditetom Međimurske županije

Društvo osoba s tjelesnim invaliditetom Međimurske županije dana 19. prosinca 2022. godine održalo je redovnu godišnju Skupštinu u prostorima Poduzetničkog centra Prelog.

ODRŽANA POČETNA KONFERENCIJA PROJEKTA „URADI SAM – BUDI KREATIVAN II“

Društvo osoba s tjelesnim invaliditetom Međimurske županije započelo je s provedbom projekta „Uradi sam – budi kreativan II“ kojeg financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja u području Izvaninstitucionalnog obrazovanja djece i mladih i školskoj godini 2022./2023.

ODRŽANA MISA POVODOM OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA OSOBA S INVALIDITETOM

Članovi Društva osoba s tjelesnim invaliditetom Međimurske županije u subotu 03.12.2022., tradicionalno su prisustvovali Svetoj misi u Župnoj crkvi Svetog Nikole biskupa u Čakovcu, povodom obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom.